V mene spoločenstva Efata a komisie pre mládež Žilinskej diecézy ďakujeme za krásny čas, ktorý sme spolu mohli zažiť na Kvetnom víkende v Žiline.

Súčasťou stretnutia bola aj zbierka pre charitný dom v Považskej Bystrice. Vyzbierané hygienické a čistiace potreby sme zaniesli do charitného domu v Považskej Bystrici. Prišlo nám od nich toto poďakovanie:

Dobrý deň p. Smatanik,

v mene detí, mladých dospelých Detského charitného domu Považská Bystrica chcem Vám i účastníkom Diecézneho stretnutia mládeže vyjadriť poďakovanie za darované hygienické potreby pre náš detský domov. 

Ďakujeme za vašu dobrosrdečnosť a citlivé srdce pre potreby núdznych. Nech Vás dobrotivý Pán požehnáva v službe a skutkoch milosrdenstva!

Tento skutok lásky je aj pre nás zamestnancov povzbudením.

2016-03-20-18.21.07-768x576

Na Kvetnom víkende sa takisto udialo mnoho krásnych vecí a súhrn svedectiev z nich Vám prináša aj blog Maťky Beniačovej.

Oficiálne fotografie časti programu Kvetného víkendu nájdete na fanúšikovskej stránke na Facebooku aj u nás v časti Fotky, za fotografie ďakujeme Maťovi Slávikovi – viac na http://matejslavik.sk/.

V nedeľu sa na Kvetnom víkende natáčala aj krátka reportáž pre TV Lux, pozrieť si ju môžete v archíve:

http://www.tvlux.sk/archiv/play/9620

Ak chcete zostať v kontakte s aktivitami komisie, odporúčame sledovať náš web a fanúšikovskú stránku na Facebooku.

Chvála Pánu Bohu za všetko, čo koná!